Generell informasjon
| År | 2002 - 2005 |
| Merke | Holden |
| Motor | OPC 2.0T (192Hp) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Astra G Hatchback |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4111 mm |
| Bredde | 1709 mm |
| Høyde | 1425 mm |
| Akselavstand | 2606 |
| Vekt | 1425 kg |
| Maks bredde | 1770 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1998 |
| Motor kw | 141 kw |
| Motor hk | 189 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 141 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 86 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 52 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 215/40 R17 |
| hjul | 7.5J x 17 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 240 km/h |
| Akselerasjon | 7.5 s |
| Drivstoffby | 12.5 l/100km |
| Drivstoffvei | 6.8 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 8.9 l/100km |