Generell informasjon
| År | 1998 - 2000 |
| Merke | Holden |
| Motor | 1.2 16V (65 HP) |
| Kroppstype | Cabrio |
| Modell | Astra G |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4250 mm |
| Bredde | 1709 mm |
| Høyde | 1425 mm |
| Akselavstand | 2606 |
| Vekt | 1425 kg |
| Maks bredde | 1585 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1199 |
| Motor kw | 48 kw |
| Motor hk | 64 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 48 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 72,5 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 52 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 175/70R14 |
| hjul | 5.5J x 14 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 165 km/h |
| Akselerasjon | 16 s |
| Drivstoffby | 8 l/100km |
| Drivstoffvei | 5 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |