Generell informasjon
| År | 2001 - 2004 |
| Merke | Holden |
| Motor | 1.8 i 16V (125 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Astra G |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4252 mm |
| Bredde | 1709 mm |
| Høyde | 1425 mm |
| Akselavstand | 2606 |
| Vekt | 1425 kg |
| Maks bredde | 1680 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1796 |
| Motor kw | 92 kw |
| Motor hk | 123 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 92 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 80,5 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 52 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/60 R15 H |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 205 km/h |
| Akselerasjon | 9.5 s |
| Drivstoffby | 11 l/100km |
| Drivstoffvei | 6 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7.8 l/100km |