Generell informasjon
| År | 1999 - 2000 |
| Merke | Holden |
| Motor | 2.0 16V OPC (160 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Astra G |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4250 mm |
| Bredde | 1709 mm |
| Høyde | 1510 mm |
| Akselavstand | 2606 |
| Vekt | 1510 kg |
| Maks bredde | 1690 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1998 |
| Motor kw | 117 kw |
| Motor hk | 157 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 117 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 86 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 52 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 215/40ZR17 |
| hjul | 7J x 15 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 220 km/h |
| Akselerasjon | 8 s |
| Drivstoffby | 13.2 l/100km |
| Drivstoffvei | 6.8 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |