Generell informasjon
| År | 2007 - - |
| Merke | Holden |
| Motor | 1.6T (180Hp) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Astra H Caravan |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4515 mm |
| Bredde | 1794 mm |
| Høyde | 1500 mm |
| Akselavstand | 2703 |
| Vekt | 1500 kg |
| Maks bredde | 1840 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1598 |
| Motor kw | 132 kw |
| Motor hk | 177 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 132 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 79 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | - |
| Drivstoffkapasitet | 52 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65 R15 H |
| hjul | 6.5J X 15 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |