Generell informasjon
| År | 2004 - - |
| Merke | Holden |
| Motor | 1.9 CDTI (120 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Astra H Caravan |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4515 mm |
| Bredde | 1794 mm |
| Høyde | 1500 mm |
| Akselavstand | 2703 |
| Vekt | 1500 kg |
| Maks bredde | 1975 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1910 |
| Motor kw | 88 kw |
| Motor hk | 118 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 88 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 82 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 52 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/55 R16 H |
| hjul | 6.5J X 16 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 190 km/h |
| Akselerasjon | 10.8 s |
| Drivstoffby | 7.5 l/100km |
| Drivstoffvei | 5 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 5.9 l/100km |