Generell informasjon
| År | 2005 - - |
| Merke | Holden |
| Motor | 1.9 CDTI (100Hp) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Astra H Hatchback |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4249 mm |
| Bredde | 1753 mm |
| Høyde | 1460 mm |
| Akselavstand | 2614 |
| Vekt | 1460 kg |
| Maks bredde | 1885 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1910 |
| Motor kw | 73 kw |
| Motor hk | 98 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 73 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 82 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 52 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/55 R16 H |
| hjul | 6.5J x 16 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 191 km/h |
| Akselerasjon | 10.5 s |
| Drivstoffby | 7.4 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.9 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 5.8 l/100km |