Generell informasjon
| År | 2004 - - |
| Merke | Holden |
| Motor | 2.0T (170Hp) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Astra H Hatchback |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4249 mm |
| Bredde | 1753 mm |
| Høyde | 1460 mm |
| Akselavstand | 2614 |
| Vekt | 1460 kg |
| Maks bredde | 1860 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1998 |
| Motor kw | 125 kw |
| Motor hk | 168 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 125 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 86 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 52 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 215/45 R17 |
| hjul | 7J x17 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 230 km/h |
| Akselerasjon | 8.2 s |
| Drivstoffby | 13.1 l/100km |
| Drivstoffvei | 7.1 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 9.3 l/100km |