Generell informasjon
| År | 2007 - - |
| Merke | Holden |
| Motor | 1.6T (180Hp) |
| Kroppstype | Cabrio |
| Modell | Astra H TwinTop |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4476 mm |
| Bredde | 1831 mm |
| Høyde | 1414 mm |
| Akselavstand | 2614 |
| Vekt | 1414 kg |
| Maks bredde | 1865 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1598 |
| Motor kw | 132 kw |
| Motor hk | 177 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 132 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 79 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | - |
| Drivstoffkapasitet | 52 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 228 km/h |
| Akselerasjon | 9.2 s |
| Drivstoffby | 10.5 l/100km |
| Drivstoffvei | 6.4 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7.9 l/100km |