Generell informasjon
| År | 2004 - - |
| Merke | Holden |
| Motor | 1.7 CDTI (100 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Astra H |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4249 mm |
| Bredde | 1753 mm |
| Høyde | 1460 mm |
| Akselavstand | 2614 |
| Vekt | 1460 kg |
| Maks bredde | 1840 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1686 |
| Motor kw | 73 kw |
| Motor hk | 98 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 73 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 79 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 52 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65 R15 T |
| hjul | 6.5J x 15 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 181 km/h |
| Akselerasjon | 12.3 s |
| Drivstoffby | 6.3 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.2 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 5 l/100km |