Generell informasjon
| År | 2012 - |
| Merke | Holden |
| Motor | 1.6 MT (115 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Astra J Caravan Facelift |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4698 mm |
| Bredde | 1814 mm |
| Høyde | 1535 mm |
| Akselavstand | 2685 |
| Vekt | 1535 kg |
| Maks bredde | 1980 kg |
| Bootkapasitet | 1550 l |
Motoroverføring
| Motor | 1598 |
| Motor kw | 84 kw |
| Motor hk | 113 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 84 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 79 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 56 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 215/50 R17 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 185 km/h |
| Akselerasjon | 12.3 s |
| Drivstoffby | 8.9 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.4 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6.7 l/100km |