Generell informasjon
| År | 2012 - |
| Merke | Holden |
| Motor | 2.0d AT MT (160 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Astra J Caravan Facelift |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4698 mm |
| Bredde | 1814 mm |
| Høyde | 1535 mm |
| Akselavstand | 2685 |
| Vekt | 1535 kg |
| Maks bredde | 1960 kg |
| Bootkapasitet | 1550 l |
Motoroverføring
| Motor | 1956 |
| Motor kw | 117 kw |
| Motor hk | 157 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 117 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 83,0 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 56 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 215/50 R17 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 212 km/h |
| Akselerasjon | 9.5 s |
| Drivstoffby | 6.5 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.2 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 5.1 l/100km |