Generell informasjon
| År | 2012 - |
| Merke | Holden |
| Motor | 2.0d AT (130 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Astra J Hatchback Facelift |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4419 mm |
| Bredde | 1840 mm |
| Høyde | 1482 mm |
| Akselavstand | 2695 |
| Vekt | 1482 kg |
| Maks bredde | 1880 kg |
| Bootkapasitet | 1235 l |
Motoroverføring
| Motor | 1956 |
| Motor kw | 95 kw |
| Motor hk | 127 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 95 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 83,0 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 56 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 215/60/R16; 215/50/R17; 225/50/R1 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 196 km/h |
| Akselerasjon | 10.5 s |
| Drivstoffby | 8.1 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.8 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6 l/100km |