Generell informasjon
| År | 2010 - - |
| Merke | Holden |
| Motor | 1.3 CDTI (95Hp) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Astra J Sports Tourer |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4698 mm |
| Bredde | 1814 mm |
| Høyde | 1535 mm |
| Akselavstand | 2685 |
| Vekt | 1535 kg |
| Maks bredde | 1960 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1248 |
| Motor kw | 70 kw |
| Motor hk | 94 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 70 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 69,6 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 56 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 215/50 R17 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 174 km/h |
| Akselerasjon | 14.6 s |
| Drivstoffby | 4.9 l/100km |
| Drivstoffvei | 3.7 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 4.1 l/100km |