Generell informasjon
| År | 2009 - - |
| Merke | Holden |
| Motor | 1.4T (140HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Astra J |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4419 mm |
| Bredde | 1814 mm |
| Høyde | 1510 mm |
| Akselavstand | 2685 |
| Vekt | 1510 kg |
| Maks bredde | 1870 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1398 |
| Motor kw | 103 kw |
| Motor hk | 138 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 103 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 73,4 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 56 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 205 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | 9.7 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.5 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7 l/100km |