Generell informasjon
| År | 1999 - - |
| Merke | Holden |
| Motor | 2.0 i 16V (136 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Astra Sedan |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4227 mm |
| Bredde | 1710 mm |
| Høyde | 1430 mm |
| Akselavstand | 2615 |
| Vekt | 1430 kg |
| Maks bredde | 1690 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1998 |
| Motor kw | 100 kw |
| Motor hk | 134 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 100 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 86 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-80 |
| Drivstoffkapasitet | 52 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/65 R14 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 203 km/h |
| Akselerasjon | 9.1 s |
| Drivstoffby | 10.5 l/100km |
| Drivstoffvei | 6.7 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |