Generell informasjon
| År | 1998 - - |
| Merke | Holden |
| Motor | 2.0 i 16V (128 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Astra |
| dører | 3 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4110 mm |
| Bredde | 1709 mm |
| Høyde | 1430 mm |
| Akselavstand | 2614 |
| Vekt | 1430 kg |
| Maks bredde | 1610 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1998 |
| Motor kw | 94 kw |
| Motor hk | 126 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 94 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 86 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-80 |
| Drivstoffkapasitet | 52 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/65 R14 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 196 km/h |
| Akselerasjon | 9.8 s |
| Drivstoffby | 10.5 l/100km |
| Drivstoffvei | 6.7 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |