Generell informasjon
| År | 1997 - - |
| Merke | Holden |
| Motor | 1.6 i 16V (106 HP) |
| Kroppstype | Cabrio |
| Modell | Combo (B91) |
| dører | 2 |
| seter | 2 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4015 mm |
| Bredde | 1610 mm |
| Høyde | - |
| Akselavstand | 2430 |
| Vekt | 0 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1598 |
| Motor kw | 78 kw |
| Motor hk | 105 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 78 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | - |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 46 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/45 R16 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 190 km/h |
| Akselerasjon | 11 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 8.7 l/100km |