Generell informasjon
| År | 2012 - |
| Merke | Holden |
| Motor | 1.4 MT (95 HP) |
| Kroppstype | Compact MPV |
| Modell | Combo D |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4390 mm |
| Bredde | 1831 mm |
| Høyde | 1845 mm |
| Akselavstand | 2755 |
| Vekt | 1845 kg |
| Maks bredde | 1940 kg |
| Bootkapasitet | 790 l |
Motoroverføring
| Motor | 1364 |
| Motor kw | 70 kw |
| Motor hk | 94 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 70 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 60 liters |
| Eco standart | EURO V |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 161 km/h |
| Akselerasjon | 15.4 s |
| Drivstoffby | 9.3 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.9 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7.2 l/100km |