Generell informasjon
| År | 2012 - |
| Merke | Holden |
| Motor | 2.0d MT (135 HP) |
| Kroppstype | Compact MPV |
| Modell | Combo D |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4390 mm |
| Bredde | 1831 mm |
| Høyde | 1845 mm |
| Akselavstand | 2755 |
| Vekt | 1845 kg |
| Maks bredde | 2050 kg |
| Bootkapasitet | 790 l |
Motoroverføring
| Motor | 1956 |
| Motor kw | 99 kw |
| Motor hk | 133 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 99 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 83,0 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 60 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 179 km/h |
| Akselerasjon | 11.3 s |
| Drivstoffby | 6.7 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.1 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 5.7 l/100km |