Generell informasjon
| År | 2004 - - |
| Merke | Holden |
| Motor | 1.7 CDTI (100 HP) |
| Kroppstype | Estate |
| Modell | Combo Tour |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4332 mm |
| Bredde | 1684 mm |
| Høyde | 1801 mm |
| Akselavstand | 2716 |
| Vekt | 1801 kg |
| Maks bredde | 1855 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 0 |
| Motor kw | - |
| Motor hk | - |
| moment~~POS=TRUNC | - |
| Drivstofftilførsel | - |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | 5 |
| Brensel | - |
| Drivstoffkapasitet | 52 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/60 R15 |
| hjul | 6J x 15 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 170 km/h |
| Akselerasjon | 12.5 s |
| Drivstoffby | 6.6 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.4 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 5.2 l/100km |