Generell informasjon
| År | 2001 - - |
| Merke | Holden |
| Motor | 1.7 DTI ECOTEC 16V (75 HP) |
| Kroppstype | Estate |
| Modell | Combo Tour |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4320 mm |
| Bredde | 1685 mm |
| Høyde | 1800 mm |
| Akselavstand | 2751 |
| Vekt | 1800 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1686 |
| Motor kw | 55 kw |
| Motor hk | 74 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 55 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 79 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | - |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 52 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 175/65 R14 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 155 km/h |
| Akselerasjon | 15.5 s |
| Drivstoffby | 6.9 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.9 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 5.8 l/100km |