Generell informasjon
| År | 1978 - 1982 |
| Merke | Holden |
| Motor | 2.5 S (115 HP) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | Commodore C |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4732 mm |
| Bredde | 1722 mm |
| Høyde | 1415 mm |
| Akselavstand | 2668 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 0 |
| Motor kw | - |
| Motor hk | - |
| moment~~POS=TRUNC | - |
| Drivstofftilførsel | - |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | 4 |
| Brensel | - |
| Drivstoffkapasitet | - |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |