Generell informasjon
| År | 2002 - - |
| Merke | Holden |
| Motor | 5.7 i V8 (320 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Commodore (VT) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4891 mm |
| Bredde | 1842 mm |
| Høyde | 1425 mm |
| Akselavstand | 2788 |
| Vekt | 1425 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 5665 |
| Motor kw | 235 kw |
| Motor hk | 315 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 235 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 8 |
| Sylinder diameter | 99 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 6 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 75 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 235/40 R18 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | 13 l/100km |
| Drivstoffvei | 7.4 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |