Generell informasjon
| År | 1998 - - |
| Merke | Holden |
| Motor | 3.8 i V6 (200 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Commodore Wagon (VT) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 5040 mm |
| Bredde | 1845 mm |
| Høyde | 1545 mm |
| Akselavstand | 2940 |
| Vekt | 1545 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 3791 |
| Motor kw | 147 kw |
| Motor hk | 197 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 147 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | 96,5 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 73 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/65 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 200 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |