Generell informasjon
| År | 2000 - - |
| Merke | Holden |
| Motor | 3.8 i V6 Acclaim (207 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Commodore Wagon (VT) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 5084 mm |
| Bredde | 1847 mm |
| Høyde | 1545 mm |
| Akselavstand | 2938 |
| Vekt | 1545 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 3791 |
| Motor kw | 152 kw |
| Motor hk | 204 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 152 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | 96,5 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 75 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 215/60 R16 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | 11.5 l/100km |
| Drivstoffvei | 6.8 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |