Generell informasjon
| År | 1998 - - |
| Merke | Holden |
| Motor | 3.2 i V6 24V (3 dr) S (177 HP) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | Jackaroo (UBS) |
| dører | 3 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4270 mm |
| Bredde | 1745 mm |
| Høyde | 1835 mm |
| Akselavstand | 2330 |
| Vekt | 1835 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 3165 |
| Motor kw | 130 kw |
| Motor hk | 174 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 130 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 85 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 245/70 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 170 km/h |
| Akselerasjon | 11.5 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 14.4 l/100km |