Generell informasjon
| År | 1999 - 2000 |
| Merke | Holden |
| Motor | 1.8 16V (116 HP) |
| Kroppstype | Estate |
| Modell | Zafira A (T3000) |
| dører | 5 |
| seter | 7 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4317 mm |
| Bredde | 1740 mm |
| Høyde | 1630 mm |
| Akselavstand | 2694 |
| Vekt | 1630 kg |
| Maks bredde | 2040 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1796 |
| Motor kw | 85 kw |
| Motor hk | 114 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 85 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 80 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 58 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65R15 |
| hjul | 6J x 15 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 184 km/h |
| Akselerasjon | 12 s |
| Drivstoffby | 11.5 l/100km |
| Drivstoffvei | 6.8 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |