Generell informasjon
| År | 2001 - 2006 |
| Merke | Holden |
| Motor | 2.0 16V DTI (101 HP) |
| Kroppstype | Estate |
| Modell | Zafira A (T3000) |
| dører | 5 |
| seter | 7 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4317 mm |
| Bredde | 1742 mm |
| Høyde | 1634 mm |
| Akselavstand | 2694 |
| Vekt | 1634 kg |
| Maks bredde | 2020 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1995 |
| Motor kw | 74 kw |
| Motor hk | 99 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 74 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 84 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 58 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 175 km/h |
| Akselerasjon | 14 s |
| Drivstoffby | 8.4 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.5 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6.6 l/100km |