Generell informasjon
| År | 2006 - 2009 |
| Merke | Holden |
| Motor | 1.6 CNG (94Hp) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Zafira B |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4476 mm |
| Bredde | 1801 mm |
| Høyde | 1635 mm |
| Akselavstand | 2703 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1598 |
| Motor kw | 69 kw |
| Motor hk | 92 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 69 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 79 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | Petrol |
| Drivstoffkapasitet | - |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/55 R16 |
| hjul | 6.5J X 16 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 189 km/h |
| Akselerasjon | 12.3 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |