Generell informasjon
| År | 2005 - - |
| Merke | Holden |
| Motor | 1.6i (105HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Zafira B |
| dører | 5 |
| seter | 7 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4467 mm |
| Bredde | 1801 mm |
| Høyde | 1635 mm |
| Akselavstand | 2703 |
| Vekt | 1635 kg |
| Maks bredde | 2075 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1598 |
| Motor kw | 77 kw |
| Motor hk | 103 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 77 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 79 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 58 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/55 R16 |
| hjul | 6.5J X 16 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 176 km/h |
| Akselerasjon | 14.3 s |
| Drivstoffby | 9.4 l/100km |
| Drivstoffvei | 6.1 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7.3 l/100km |