Generell informasjon
| År | 2005 - - |
| Merke | Holden |
| Motor | 2.2i (150HP) |
| Kroppstype | Estate |
| Modell | Zafira B |
| dører | 5 |
| seter | 7 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4467 mm |
| Bredde | 1801 mm |
| Høyde | 1635 mm |
| Akselavstand | 2703 |
| Vekt | 1635 kg |
| Maks bredde | 2135 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2198 |
| Motor kw | 110 kw |
| Motor hk | 147 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 110 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 86 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | A-98 |
| Drivstoffkapasitet | 58 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/55 R16 |
| hjul | 6.5J X 16 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 200 km/h |
| Akselerasjon | 10.6 s |
| Drivstoffby | 11.3 l/100km |
| Drivstoffvei | 6.4 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 8.2 l/100km |