Generell informasjon
| År | 2012 - - |
| Merke | Holden |
| Motor | 1.4T (120Hp) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Zafira C |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4657 mm |
| Bredde | 1928 mm |
| Høyde | 1687 mm |
| Akselavstand | 2760 |
| Vekt | 1687 kg |
| Maks bredde | 2425 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1398 |
| Motor kw | 88 kw |
| Motor hk | 118 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 88 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 73,4 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 58 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 225/50 R17 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 190 km/h |
| Akselerasjon | 11.9 s |
| Drivstoffby | 8.8 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.5 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6.7 l/100km |