Generell informasjon
| År | 2012 - - |
| Merke | Holden |
| Motor | 1.8i (140Hp) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Zafira C |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4657 mm |
| Bredde | 1928 mm |
| Høyde | 1687 mm |
| Akselavstand | 2760 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1796 |
| Motor kw | 103 kw |
| Motor hk | 138 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 103 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 80,5 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 58 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 215/60 R16 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 195 km/h |
| Akselerasjon | 11.7 s |
| Drivstoffby | 9.7 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.8 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7.2 l/100km |