Generell informasjon
| År | 2012 - - |
| Merke | Holden |
| Motor | 2.0CDTi (165Hp) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Zafira C |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4657 mm |
| Bredde | 1928 mm |
| Høyde | 1687 mm |
| Akselavstand | 2760 |
| Vekt | 1687 kg |
| Maks bredde | 2425 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1956 |
| Motor kw | 117 kw |
| Motor hk | 157 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 117 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 83,0 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 58 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 225/50 R17 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 208 km/h |
| Akselerasjon | 9.8 s |
| Drivstoffby | 6.2 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.6 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 5.2 l/100km |