Generell informasjon
| År | 2008 - - |
| Merke | Hurtan |
| Motor | 2.0 16V (200 HP) |
| Kroppstype | Coupe |
| Modell | Grand Albaycin 4- |
| dører | 2 |
| seter | 2 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4100 mm |
| Bredde | 1625 mm |
| Høyde | 1300 mm |
| Akselavstand | - |
| Vekt | 1300 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 0 |
| Motor kw | 147 kw |
| Motor hk | 197 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 147 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | - |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | - |
| Brensel | - |
| Drivstoffkapasitet | 8.4 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |