Generell informasjon
| År | 2007 - |
| Merke | Hyundai |
| Motor | 2.4 MT (128 HP) |
| Kroppstype | Compact MPV |
| Modell | Starex (H-1) II |
| dører | 5 |
| seter | 8 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 5125 mm |
| Bredde | 1920 mm |
| Høyde | 1925 mm |
| Akselavstand | 3200 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2351 |
| Motor kw | 94 kw |
| Motor hk | 126 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 94 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | - |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | - |
| Drivstoffkapasitet | 75 liters |
| Eco standart | Euro 4 |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 215/70 R16 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |