Generell informasjon
| År | 2003 - 2006 |
| Merke | Infiniti |
| Motor | 4.5 i V8 32V AWD (319 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | FX45 |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4803 mm |
| Bredde | 1925 mm |
| Høyde | 1674 mm |
| Akselavstand | 2850 |
| Vekt | 1674 kg |
| Maks bredde | 2478 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 4494 |
| Motor kw | 234 kw |
| Motor hk | 314 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 234 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 8 |
| Sylinder diameter | 93,0 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | - |
| Drivstoffkapasitet | 90 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 265/50R20 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 225 km/h |
| Akselerasjon | 6.3 s |
| Drivstoffby | 15.7 l/100km |
| Drivstoffvei | 12.4 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |