Generell informasjon
| År | 1990 - 1994 |
| Merke | Isuzu |
| Motor | 2.0i (150Hp) 4WD |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Aska II |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4545 mm |
| Bredde | 1690 mm |
| Høyde | 1385 mm |
| Akselavstand | 2580 |
| Vekt | 1385 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1997 |
| Motor kw | 110 kw |
| Motor hk | 147 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 110 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 85 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 60 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/65 R14 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |