Generell informasjon
| År | 1998 - - |
| Merke | Isuzu |
| Motor | 2.2 i 16V 2WD (131 HP) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | Rodeo Sport (UTS-145) |
| dører | 3 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4277 mm |
| Bredde | 1814 mm |
| Høyde | 1704 mm |
| Akselavstand | 2462 |
| Vekt | 1704 kg |
| Maks bredde | 2110 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2198 |
| Motor kw | 96 kw |
| Motor hk | 129 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 96 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 86 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 59 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 225/70 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | 11.8 l/100km |
| Drivstoffvei | 9.8 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |