Generell informasjon
| År | 1998 - - |
| Merke | Isuzu |
| Motor | 2.2 i L 2WD (130 HP) |
| Kroppstype | Coupe |
| Modell | Rodeo (UTS-145) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4510 mm |
| Bredde | 1787 mm |
| Høyde | 1680 mm |
| Akselavstand | 2702 |
| Vekt | 1680 kg |
| Maks bredde | 2065 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2198 |
| Motor kw | 95 kw |
| Motor hk | 127 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 95 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 86 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 80 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 235/75 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | 11.2 l/100km |
| Drivstoffvei | 9.8 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |