Generell informasjon
| År | 1992 - 1999 |
| Merke | Isuzu |
| Motor | 3.2 i V6 24V (190 HP) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | Trooper (LS) |
| dører | 5 |
| seter | 7 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4660 mm |
| Bredde | 1745 mm |
| Høyde | 1850 mm |
| Akselavstand | 2760 |
| Vekt | 1850 kg |
| Maks bredde | 2497 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 3165 |
| Motor kw | 139 kw |
| Motor hk | 186 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 139 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | 93,4 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 85 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 24570 R16 P |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 14.8 l/100km |