Generell informasjon
| År | 2002 - - |
| Merke | IZ |
| Motor | 1.7 (85 Hp) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | 21261 4X4 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4053 mm |
| Bredde | 1660 mm |
| Høyde | 1450 mm |
| Akselavstand | 2470 |
| Vekt | 1450 kg |
| Maks bredde | 1490 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1699 |
| Motor kw | 62 kw |
| Motor hk | 83 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 62 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Carburetor |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 85 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-80 |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 175/70 R13 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 130 km/h |
| Akselerasjon | 20 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 11.3 l/100km |