Generell informasjon
| År | 1994 - 1999 |
| Merke | Lancia |
| Motor | 1.8 (101 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Dedra Station Wagon (835) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4343 mm |
| Bredde | 1703 mm |
| Høyde | 1449 mm |
| Akselavstand | 2540 |
| Vekt | 1449 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1756 |
| Motor kw | 74 kw |
| Motor hk | 99 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 74 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 84 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 60 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/65 R14 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 180 km/h |
| Akselerasjon | 8 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 8 l/100km |