Generell informasjon
| År | 1994 - 1999 |
| Merke | Lancia |
| Motor | 1.9 TDS (90 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Dedra Station Wagon (835) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4343 mm |
| Bredde | 1703 mm |
| Høyde | 1449 mm |
| Akselavstand | 2540 |
| Vekt | 1449 kg |
| Maks bredde | 4343 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1929 |
| Motor kw | 66 kw |
| Motor hk | 88 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 66 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Diesel |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 82,6 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 1265 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/60 R14 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 174 km/h |
| Akselerasjon | 13.3 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6.2 l/100km |
2 år siden