Generell informasjon
| År | 1999 - - |
| Merke | Lancia |
| Motor | 1.6 16V (103 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Lybra SW (839) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4466 mm |
| Bredde | 1743 mm |
| Høyde | 1470 mm |
| Akselavstand | 2593 |
| Vekt | 1470 kg |
| Maks bredde | 1815 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1581 |
| Motor kw | 76 kw |
| Motor hk | 102 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 76 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 86,4 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 60 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 185 km/h |
| Akselerasjon | 11.9 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |