Generell informasjon
| År | 1999 - - |
| Merke | Lancia |
| Motor | 1.8 16V (131 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Lybra SW (839) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4466 mm |
| Bredde | 1743 mm |
| Høyde | 1470 mm |
| Akselavstand | 2593 |
| Vekt | 1470 kg |
| Maks bredde | 1865 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1747 |
| Motor kw | 96 kw |
| Motor hk | 129 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 96 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 82 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 60 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 201 km/h |
| Akselerasjon | 10.7 s |
| Drivstoffby | 12.4 l/100km |
| Drivstoffvei | 6.4 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 8.6 l/100km |