Generell informasjon
| År | 1999 - 2002 |
| Merke | Lancia |
| Motor | 1.9 JTD (105 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Lybra SW (839) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4466 mm |
| Bredde | 1743 mm |
| Høyde | 1470 mm |
| Akselavstand | 2593 |
| Vekt | 1470 kg |
| Maks bredde | 1875 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1910 |
| Motor kw | 77 kw |
| Motor hk | 103 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 77 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 82 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 60 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 185 km/h |
| Akselerasjon | 11.9 s |
| Drivstoffby | 6 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.7 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 8.2 l/100km |