Generell informasjon
| År | 2002 - - |
| Merke | Lancia |
| Motor | 2.4 JTD (150 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Lybra SW (839) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4466 mm |
| Bredde | 1743 mm |
| Høyde | 1470 mm |
| Akselavstand | 2593 |
| Vekt | 1470 kg |
| Maks bredde | 1935 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2387 |
| Motor kw | 110 kw |
| Motor hk | 147 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 110 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 82 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 420 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 205 km/h |
| Akselerasjon | 9.7 s |
| Drivstoffby | 9.2 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.5 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6.9 l/100km |
2 år siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden