Generell informasjon
| År | 1993 - 1996 |
| Merke | Lexus |
| Motor | 300 (188Hp) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | ES II |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4770 mm |
| Bredde | 1780 mm |
| Høyde | 1369 mm |
| Akselavstand | 2619 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2994 |
| Motor kw | 138 kw |
| Motor hk | 185 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 138 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 87,5 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | - |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |